Výsledek: 3:6 (1:3;1:2;1:1)

Branky: Kousal Pavel 3x

Sestava:

Mrhal-Janda,Vrzal,Pavlíček,Hvězda,-Kousal,Kourek,Vrtal;Marek,Doležal T,Coufal,Brussmann + 3 mlaďoši

Byl to první zápas sezóny, sešli jsme se na něm v hojném počtu, což se později ukázalo jako velký problém, dvě třetiny jsme se nemohli dostat do zápasu,až když jsme poslední třetinu udělali potřebné změny začali jsme se soupeři vyrovnávat, ale bohužel už to bylo pozdě a první zápas jsme nezvládli především kvůli špatné organizaci.

2.kolo

HC Nápoje Vrtal:TEXI Dačice

Výsledek: 5:2 (3:1;2:1;0:0)

Branky:Coufal Filip 2,Marek Richard,Doležal Tomáš, Kousal Pavel

Sestava:

Mrhal-Janda,Vrzal,Pavlíček,Hvězda,-Kousal,Kourek,Brussmann;Marek,Doležal T,Coufal,

Druhý zápas byl jasně v naší režii, od úvodu zápasu jsme soupeře přehrávali a zaslouženě se ujali vedení které jsme si pohlídali až do doby kdy byl zápas přerušen kvůli dešti.

3.kolo

HC Nápoje Vrtal:HC Hotel Antoň

Výsledek: 4:3 (0:0;1:1;3:2)

Branky:Coufal Filip ,Marek Richard,Vrzal Miroslav,Vrtal Aleš

Sestava:

Mrhal-Janda,Vrzal,Hable,Hvězda,-Kousal,Kourek,Vrtal,Brussmann;Marek,Doležal T,Coufal,

Velmi pěkný zápas s atraktivním soupeřem, kterého jsme snad v naší historii porazili 1x.

Od začátku byl zápas velmi vyrovnaný, soupeři se střídali v útočných akcích a první dvě třetiny se to moc nedařilo.Ale konec zápasu byl ovšem velmi infarktový nejprve Marek 2 minuty před koncem zvýšil na 3:2 , ale hosté v zápětí z přesilové hry vyrovnali.Avšak minutu před koncem vypíchl Brussmann puk u modré čáry, kterého se zmocnil Marek a pře hokejku nahrál Coufalovi, který s klidem Alexe Ovečkina nekompromisně zavěsil.A výhra byla dokonána!!!

4.kolo

HC Nápoje Vrtal:HC Mufroni Telč

Výsledek: 4:4 (2:1;1:2;1:1)

Branky:Janda Michal 2,Doležal Tomáš,Kousal Pavel

Sestava:

Mrhal-Janda,Vrzal,Pavlíček,Hvězda,-Kousal,Vrtal,Brussmann;Marek,Doležal T,Coufal,Pisk,Doležal Z.

Na tento zápas se velmi těšil náš mladý sniper Filda Coufal, jelikož loňskou sezónu několikrát dokázal obranu Mufronů pěkně zesměšnit.První třetina byla podle našich představ ujali jsme se vedení a soupeře jsme pustili do jediné šance ale ovšem zní skóroval a to asi také změnilo zbytek zapasu, soupeř začal druhou třetinu více bruslit a my najednou nevěděli jak máme hrát, nakonec jsme byli rádi za remízu i když musím podotknou, že Peťa Pisk měl 10 vteřin před koncem na hokejce vítězný gól.

5.kolo

HC Nápoje Vrtal:HC Stará Říše

Výsledek: 2:4 (1:1;1:2;0:1)

Branky:Coufal Filip,Kousal Pavel

Sestava:

Už před začátkem zápasu byli naši dva hráči obviněni že nastupují neoprávněně, ale i přesto zápas začal, hrál se velmi pohledný hokej s mírnou tvrdostí na obou stranách, i když jsme zápas prohrávali soupeř trval na konfrontaci a tak 5 minut před koncem byl zápas ukončen, na disciplinárním řízení byli naši hráči očištěny avšak na výsledku zápasu toto rozhodnutí nemělo vliv.Už se těšíme na odvetu s tímto problémovým týmemJ

6.kolo

HC Nápoje Vrtal:HC Červený Hrádek

Výsledek: 8:6 (2:1;3:2;3:3)

Branky:Kousal Pavel 3x,Doležal Tomáš 3x,Kourek Martin,Vrtal Aleš

Sestava:

Pavlíček R.-Janda,Vrzal,Pavlíček,Doležal Z,-Kousal,Kourek,Brussmann;Marek,Doležal T,Coufal,Vrtal

Poslední zápas prvního kola se hrál velmi ofenzivní hokej s obou stran, výsledek je myslím jasným důkazem, i když už jsme dokázali soupeři odskočit na rozdíl 3 branek, soupeř se nevzdal a po našich hrubých chybách dokázal vrátit do zápasu.Ale pak přišla i naše chvíle a to především našeho kytaristy (skupina Kalybr) Martina Kourka, který se dokázal prosmýknou mezi dvěma soupeři a překonal soupeře nekompromisní střelou do růžku branky.Poslední gól zaznamenal náš sniper Pavel Kousal 15 vteřin před koncem ,když soupeř zkoušel power-play!

7.kolo

Výsledek: 4:0 (1:0;2:0;1:0)

Branky: Marek Richard 2x, Doležal Tomáš, Kousal Pavel

Sestava:

Mrhal-Doležal Z,Vrzal,Pavlíček,Hvězda,-Kousal,Vrtal;Marek,Doležal T,Coufal,Brussmann

Tento zápas už byl zajímavý pouze tím, že se hrál v neděli v 8 hodin ráno za -17°C mrazu.První třetina tohoto zápasu byla vyrovnaná,čekalo se kdo s týmů dá první gól, 3 vteřiny před první sirénou se nám podařilo prostřelit hostujícího gólmana.Druhou část zápasu jsme pečlivě bránili a čekali na naši šanci podařilo se nám dvakrát rozvlnit síť.Do třetí části jsme nastupovali stím,že nesmíme inkasovat, naše plány se podařily realizovat a na víc jsme přidali ještě jednu branku.V dnešním zápase jsme se mohli opřít o našeho gólmana,který i přes nastřelené koleno dokázal zápas dochytat a především jeho zásluhou svítila na konci zápasu na straně soupeře 0!!!

8.kolo

Výsledek: 7:3 (1:3;4:0;2:0)

Branky:Pisk Petr 5x, Coufal Filip,Doležal Tomáš

Sestava:Mrhal-Doležal Z,Vrzal,Pavlíček,Hvězda,-Kousal,Kourek,Brussmann;Marek,Doležal T,Coufal,Pisk

Jak jinak tento zápas nazvat než ONE MAN SHOW, i když výsledek vypadá přesvědčivě nerodil se zrovna lehce. Na soupeře jsme sice vlítli, ale bohužel jsme nevyužívali šance a proto musel přijít zákonitě trest , první třetinu jsme prohráli 1:3!! Po přestávkové poradě začal úřadovat náš první útok vedený neudržitelným centrem Piskem, který zaznamenal 5 golů a tak se výrazně podepsal pod tímto zápasem, doufáme že už mu skončily všechny besídky!!!

9.kolo

Výsledek: 6:0 (3:0;2:0;1:0)

Branky:Pisk Petr 3 ,Marek Richard, Doležal Tomáš,Kousal Pavel

Sestava:

Mrhal-Doležal Z,Vrzal,Pavlíček,Hvězda,-Kousal,Kourek,Vrtal,Brussmann;Marek,Doležal T,Coufal,Pisk

První zápas v novém roce 2010 nám vyšel na výbornou. Potřebný náskok už jsme si vytvořili v první třetině zápasu i kdyby po první třetině svítilo na tabuli „6:0“ nikdo by se nedivil, měli jsme dost šancí. Ve druhé třetině jsme pokračovali ve stejné hře, ale dokázali jsem vstřelit pouze 2 góly a to převážně z důvodu špatné hrací plochy, byla totiž už značně pokryta sněhem. Po návratu z šatny se ještě více rozsnežilo a bylo po hokeji, zaslouženě jsme si dokráčeli pro vítězství a navíc jsme udrželi čisté konto.

10.kolo

Výsledek: 6:2 (1:0;2:0;3:2)

Branky:Petr Pisk 2,Kousal Pavel 2, Marek Richard ,Doležal Tomáš

Sestava:

Mrhal-Janda,Vrzal,Doležal Zdeněk,Hvězda,-Kousal,Kourek,Brussmann;Marek,Doležal Tomáš,Coufal,Pisk,Pavlíček

Proti Mufronům jsme chtěli aplikovat stejnou hru jako v předešlých zápasech, bohužel to se nám moc z počátku zápasu nedařilo, soupeř hrál fyzicky náročný hokej, nevypustil jediný souboj. V první části hry jsme nedokázali naše šance využít, až v poslední minutě prvního dějství nás poslal dovedení krásnou střelou Pisk. Do druhé třetiny jsme nastupovali s jasným cílem dát góly abychom zlomili soupeřův odpor. Po krásné střele Kousala do růžku branky a po individuální akci Piska v oslabení se nám plány podařily splnit. Do kabin se šlo za stavu 3:0!! V kabině jsme si řekli , že to dohrajeme v klidu a pokusíme se přidat ještě nějaký ten gól. Po 5 minutách posledního dějství na tabuli svítil výsledek 3:2. Soupeř vycítil šanci a prahnul po vyrovnání!! V polovině poslední třetiny, ale uklidnil tým Marek, který nejprve vsítil gól a poté přihrál Doležalovi. Poslední branky byla ze všech nejkrásnější, po ose Doležal, Pisk doputoval kotouč až na hůl Kousala, který se do odkryté branky nemýlil.Myslím , že jsme zaslouženě pobrali všechny body.

11.kolo

Výsledek: 5:3 (4:0;1:1;0:2)

Branky:Kousal Pavel 2x,Pisk Petr,Kourek Martin,Vrtal Aleš

Sestava:

Mrhal-Doležal Z,Vrzal-Janda,Hvězda-Kousal,Pisk,Doležal T.-Vrtal,Marek,Kourek-Coufal,Pavlíček,Brussmann

Poprvé v sezóně jsme se sešli v kompletním složení. Proto jsme mohli zahájit utkání na 3 kompletní útoky a 2 obrané dvojice. První třetinu vládnul na ledě pouze jeden tým, po 8 minutách jsme vedli 4:0. Nejprve Kousal během 10 vteřin dokázal 2x skórovat a po té se také prosadil druhý útok, nejprve Vrtal nekompromisně proměnil svoje sólo a poté Kourek dorazil Vrtalovu střelu. Do druhé třetiny jsme nastupovali stím, že musíme hrát pořád stejně. Po několika minutách druhé třetiny soupeř snížil tak trochu kuriózní brankou, ale v zápětí nám Pisk vrátil 4 brankové vedení. Do kabin se šlo tedy za stavu 5:1. V přestávce jsme si hlavně říkali, že nesmíme dělat zbytečné chyby a body jsou doma. V poslední třetině soupeř dokázal 2x snížit, nejprve po špatném bránění našeho kapitána a poté si vybral slabší chvilku i náš gólman. To bylo naštěstí ze strany soupeře vše. Myslím, že jsme zaslouženě vyhráli a mohli jsme slavit posun na první místo v soutěži. Doufám, že tam vydržíme až do posledního utkaní a budeme moc zvednout nad hlavu pohár pro vítěze.

13.kolo

Výsledek: 2:3 (0:1;1:1;1:1)

Branky:Kousal Pavel 2x

Sestava:

Mrhal-Doležal Z,Vrzal,JandaHvězda,-Kousal,Vrtal;Marek,Doležal T,Coufal,Brussmann ,Pisk,Pavlíček,Kourek

Do zápasu jsme nastupovali s jasným cílem, pokračovat ve vítězném tažení. Ale musím bohužel říct, že tento zápas jsme nezvládli. Soupeř nás sice nepřehrával, ale dával góly což na naší straně chybělo. Poslední třetinu jsme se snažili se zápasem udělat maximum, ale bohužel nám nepřálo štěstí a i když jsme byli celou třetinu u soupeře víc jak jeden gól jsme nepřidali a tak jsme po sérii 6 výher v řadě prohráli!!

12.kolo

Výsledek: 5:5 (0:2;4:1;1:2)

Branky:Pisk Petr 2x, Pavel Kousal, Marek Richard, Hvězda Jaroslav

Sestava:

Mrhal-Janda,Vrzal,Hvězda,Doležal Z,-Kousal,Kourek,Brussmann;Marek,Doležal T,Pisk, Pavlíček,

Dohrávku 12. kola jsme chtěli zvládnout a opět se posadit na vítěznou vlnu. Ale co čert nechtěl, první třetí nu jsme prohráli 0:2 a už to zase vypadalo, že se budeme trápit. Druhou třetinu jsme, ale hráli dobře a do kabin se šlo za stavu 4:3 pro nás!! Věřili jsme, že zápas už zvládneme. Poslední část jsme, ale začali zase špatně a brzo jsme prohrávali 4:5. Naštěstí jsme alespoň zachránili 1 bod, když se trefil 2 minuty před koncem Hvězda.

14.kolo

Výsledek: 2:2 (1:1;1:1;0:0)

Sestava:Mrhal-Doležal Z,Vrzal,Janda,Hvězda,-Kousal,Kourek,Brussmann;Marek,Vrtal,Pavlíček,Pisk

Zápas se hrál za velmi hustého sněžení.Takže se hrál spíše bojovný než technický hokej. Kdybychom proměnili šance jasně bychom vyhráli, i když musím podotknout, že náš golman si také připsal výborné zákroky a alespoň napravil jeho nesmyslné výjezdy za branku :)

15.kolo

Výsledek: 5:3 (2:2;0:1;3:0)

Branky:Kousal Pavel, Marek Richard, Janda Michal, Doležal Zdeňěk, Coufal Filip

Sestava:

Mrhal-Beránek,Vrzal,Janda,Hvězda,-Kousal, Vrtal, Marek,Coufal, Pavlíček,Doležal Z,

Toho soupeře jsme porazili po 3 v sezóně, i když musím říct, že výsledek se nerodil zrovna lehce. První dvě třetiny jsme nehráli vůbec hokej, hrát proti silnějšímu soupeři tak to po dvou třetinách nemuselo být pouze 2: 3. V přestávce jsme se domluvili, že poslední dějství zabereme a konečně po třech zápasech vyhrajeme. Poslední třetinu nastoupilo na led úplně jiné mužstvo. A po 5 minutách už na tabuli svítilo 5:3 v náš prospěch. Musím říct, že poslední gól byl opravdu výstavní, když si Coufal vzal puk v našem obraném pásmu a po překrásném sólu skrz pět hráčů soupeře nekompromisně zavěsil.

16.kolo

Výsledek: 10:2 (3:0;4:1;3:1)

Branky:Marek Richard 4x,Janda Michal 2x, Brussmann Zdeněk 2x,Doležal Zdeněk, Doležal Tomáš

Sestava:

Mrhal-Pavlíček,Vrzal-Janda,Hvězda-,Doležal T.,Vrtal,Marek,Coufal,Doležal Z,Brussmann

V tomto zápase jsme nastoupili bez dvou našich opor Kousala a Piska. Do zápasu jsme nastupovali, že nemáme co ztratit. Od prvních minut jsme poctivě bránili a čekali na naší šanci, už během první třetiny se nám podařilo třikrát rozsvítit „světlo“ za hostujícím gólmanem, musím ale říct že na výsledku 3:0 po první části měl velkou zásluhu náš gólman , který přiváděl útočníky soupeře k šílenství. V druhé časti jsme přidali další 4 góly a 2 z nich dal Zdeněk Brussmann, což znamená , že konečně zaznamenal první gól a má to za bednu!!!

V posledním dějství jsme upravili výsledek na 10:2 a mohli si vychutnat pocit velkého vítězství. Doufám, že v posledních dvou zápasech si budeme počínat stejně a budeme tedy moc zvednou nad hlavu pohár pro vítěze!!!!

17.kolo

Výsledek: 4:3 (2:1;0:1;2:1)

Branky:Coufal Filip 3x, Kourek Martin

Sestava:

Mrhal-Vrzal,Hable,Hvězda,-Marek,Coufal,Doležal Z.-Kourek,Pavlíček,Janda

Zápas jsme odehráli pouze v 9 lidech. Naše hra ale byla hrozná, kdo viděl nedělní zápas se Starou Říší a dnešní proti Mufronům, musel si myslet , že nastoupil úplně jiný tým, který nebojuje nebruslí a spoléhá jeden na druhého, ale pojďme si projít zápas od začátku.Prvních 10 minut zápasu bylo jasně v naší režii a výsledkem byly 2 vstřelené branky Coufala. Ještě v první třetině se podařilo soupeři snížit a v ten moment se otočil zápas , přestalo se nám cokoliv dařit přestali jsme bruslit a druhou část zápasu jsme si téměř nevytvořili šanci a soupeř z ojedinělé šance vyrovnal. V druhé přestávce byla potřeba udělat v kabině potřebná bouřka, vyhecovali jsme se a šli do poslední části s jasným cílem, že musíme vyhrát. Bohužel se náš plán nezačal plnit podle našich představ a po 3 minutách 3 části se soupeř ujal vedení.

Naštěstí se nám brzo podařilo vyrovnat zásluhou Kourka a 3 minuty před koncem ujel obraně soupeře Coufal a završil hat-trick. Nyní nám v posledním zápase stačí získat jediný bod, abychom získali vytoužený pohár!!!!

18.kolo

Výsledek: 5:0 (2:0;2:0;1:0)

Branky:Coufal Filip 2x,Pisk Petr,Doležal Zdeňek,Kousal Pavel

Sestava:

Mrhal-Janda,Vrzal,Hvězda,Pavlíček-Kousal,Doležal Z,Brussmann;Marek,Coufal,Vrtal,Pisk,

Tak a máme za námi poslední zápas sezóny. V tomto zápase nám stačil pouhý jediný bodík k tomu abychom se mohli na konci zápasu radovat s premiérového titulu. Od začátku zápasu jsme nenechali nic náhodě a šli jsme jasně za naším cílem. Postupem zápasu jsme soupeři nasázeli 5 gólu a po konečné siréně jsme mohli převzít z rukou zástupce SK Telč pohár pro vítěze II ligy amatérských hráčů v Telči. Celý zápas dokumentoval náš zraněný spoluhráč T. Doležal tak jeho výtvory můžete spatřit ve fotogalerii!!!!